• Półkolonia zimowa ferie 2018

Aktualności

RUSZAJĄ ZAPISY DO AKADEMII NARCIARSKIEJ !!! SEZON 2015/2016!!

AKADEMIA NARCIARSKA w RYTERSKIM RAJU- zaprasza wszystkich miłośników sportów zimowych i zdrowego trybu życia - do zapisów. 

W tym roku rusza już III edycja!!!

Ryter SKI to nowoczesna i przyjazna dla dzieci szkoła narciarska oferująca całoroczne szkolenie narciarskie.

Dzieci przez zabawę uczą się nie tylko jazdy na nartach, ale również podnoszą swój potencjał sprawnościowy oraz nabywają umiejętności współpracy w grupie.

Autorski program dla dzieci i młodzieży jest pomysłem innowacyjnym i pozwala rozpocząć naukę jazdy na nartach przed „pierwszym śniegiem”. Prowadzone szkolenia na Ski-train i rotondo Eni Lift umożliwiają automatyczne zapamiętywanie określonych czynności ruchowych.

To wszystko daje efekt: potrafię jeździć na nartach.

Tak rozpoczęte zajęcia przed zimą powodują, że pierwsze zjazdy na śniegu są łatwiejsze i bezstresowe.

Dodatkowo kładziemy nacisk na rozwój intelektualny. Pokazujemy jak zadbać o siebie i innych w górskich warunkach, jak zachować bezpieczeństwo w górach i na stoku w okresie zimy oraz wiele innych rzeczy przydatnych w naszym codziennym życiu.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W tym roku kładziemy nacisk na udoskonalenie naszego programu i zaoferowanie Uczestnikom jeszcze bogatszych zajęć na wyższym poziomie!!

DLA KOGO AKADEMIA NARCIARSKA? Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum, którzy chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. To solidny, szkoleniowy program narciarski, którego program realizowany jest na wielu poziomach zaawansowania uczestników. Szkolenie narciarskie obejmuje grupy zaczynające naukę od "zera". Będzie kilka grup narciarskich co gwarantuje właściwy podział na grupy szkoleniowe pod względem zaawansowania i wieku uczestników.

PROGRAM: Celem AKADEMII NARCIARSKIEJ jest nauka nowych ewolucji narciarskich oraz doskonalenie już nabytych. Podział na grupy zaawansowania, odpowiedni wybór ćwiczeń i trudności stoku, zajęcia z kamerą, nauka jazdy na tyczkach oraz udział na okazjonalych zawodach to elementy, które wyróżniają naszą ofertę spośród innych na rynku. Dobór wykwalifikowanej kadry,małe grupy szkoleniowe oraz odpowiednie prowadzenie zajęć sprawią, że uczestnicy naszej Akademii wrócą do domu pełni wrażeń i nowych umiejętności.

Zajęcia w każdy piątek od 17.00 -18.30. Odbiór dzieci od godziny 16.00. Powrót 19.15.

CENA AKADEMII NARCIARSKIEJ 220 ZŁ MIESIĘCZNIE I OBEJMUJE:

- szkolenie narciarskie prowadzone przez instruktorów PZN i MENiS

-małe grupy szkoleniowe

-karnet bez limitu przejazdów

- wstępy na lodowisko, salę gimnastyczną

- w sezonie zimowym ciepły posiłek

-opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej i wychowawczej

-dowóz na zajęcia

Cena dla uczestników poprzdnich edycji oraz półkolonistów: 200 zł miesięcznie.

Zajęcia rozpoczynają się już od 6 listopada 2015 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym regulaminem i deklaracją członkowską w dziale rekrutacja krok po kroku -AKTUALNOSCI .